کاتالوگ محصولات

burning fat

Created by: تیم الکترونیک داروخانه دکتر کامکار

تعداد در یک بسته بندی : 30 عدد قرص روکش دار

برنینگ فت Burning Fat چربی سوز و کاهش دهنده وزن

50 درصد جمعیت ایران دارای اضافه وزن یا چاقی هستند که ۴۳ درصد آنان را مردان و ۵۷ درصد را زنان تشکیل می‌دهند. 20 درصد افزایش در وزن بدن، می تواند خطر ابتلا به بیماری هایی چون پرفشاری خون، اختلالات قلبی-عروقی، اختلال در چربی خون، دیابت غیر وابسته به انسولین و بیماریهای مفاصل را افزایش دهد. از دست دادن تناسب اندام، توان فعالیت و به دنبال آن کاهش اعتماد به نفس، از جمله مشکلاتی هستند که افراد چاق با آن روبرو می باشند. چاقی یک وضعیت مزمن و چند علتی است که با تجمع چربی در بدن، ناشی از عدم تعادل میان کالری دریافتی و انرژی مصرفی ایجاد می شود. بی تحرکی، پرخوری، مصرف فست فودها و ژنتیک، از عوامل اصلی ایجاد اضافه وزن محسوب می شوند

ترکیبات:

گارسینیا Garcinia quaesita

یک درخت استوایی است که از مواد موثره پوسته خارجی میوه  آن در مکمل های کاهش وزن استفاده می شود.

ماده موثره: هیدروکسی سیتریک اسید (HCA) است. این ماده با مهار یکی از آنزیم های مهم چرخه تولید چربی  به نام آدنوزین تری فسفات سیترات لیاز، مانع از تولید و ذخیره شدن چربی ها در بدن می شود.

در حضور HCA ذخائر گلیکوژن کبدی افزایش پیدا می کند که از طریق فعال کردن گلیکورسپتورها باعث ایجاد حس سیری و کاهش اشتها می شود. این ترکیب با افزایش سروتونین مغز نیز به کاهش اشتها کمک می کند.

خاصیت ترموژنزیس یا گرمازایی این گیاه سبب سوزاندن چربی ها در بدن می شود. این گیاه می تواند به کاهش کلسترول و تری گلیسرید نیز کمک کند.

جیمنما Gymnema sylvestre

ماده موثره: جیمنمیک اسید (Gymnemic Acid)

این گیاه از دیرباز در طب سنتی به عنوان کنترل کننده قند خون کاربرد داشته است. مواد موثره موجود در این گیاه موجب تاخیر در جذب گلوکز به خون می شود که نتیجه آن تنظیم قند خون، کنترل اشتها، کاهش ذخیره چربی در بدن و در نهایت کاهش وزن می باشد. این گیاه به دفع کلسترول از بدن هم کمک می کند.

کولئوس Coleus forskohlii

مواد موثره: فورس کولین Forskolin   است که با افزایش متابولیسم پایه بدن، افزایش تجزیه چربیها و تحریک تولید و آزادسازی هورمونهای تیروئیدی، به کاهش وزن و کاهش بافت چربی کمک می کنند. همچنین مانع از ذخیره شدن چربی در بدن می شود.

کرومیوم  Chromium

به عنوان یک کمپلکس ارگانیک با نام GTF یا فاکتور تحمل گلوکز، سبب بهبود عملکرد انسولین در بدن، تنظیم جذب گلوکز به داخل سلول ها و در نتیجه بهبود متابولیسم مواد قندی، چربی و پروتئین در بدن می شود. کرومیوم با تثبیت سطح قند خون نقش مهمی در کنترل اشتها و کاهش میل به دریافت شیرینی جات دارد. این عنصر همچنین سبب کاهش توده چربی بدن، افزایش بافت عضلانی و کاهش وزن می شود.

استفاده از مکمل های حاوی کرومیوم پیکولینات، سبب کاهش توده چربی، افزایش بافت عضلانی و کاهش وزن می شود. در افراد دچار مقاومت به انسولین نیز مانند افراد مبتلا به کیست تخمدان، حساسیت گیرنده ها به انسولین را افزایش داده و به کاهش چربی های شکمی و کاهش سایز شکم کمک می کند.

ویتامین B6

این ویتامین به عنوان یک عامل کمکی برای فعالیت آنزیم های دخیل در متابولیسم پروتئین، چربی و کربوهیدرات و تبدیل آنها به انرژی نقش دارد.  همچنین در تولید پیام رسانهای عصبی مانند سروتونین که اشتها را تحت تأثیر قرار می دهند، نقش داشته و می تواند به نحو موثری به کاهش اشتها کمک کند.

 کولین Choline

یک ماده ضروری شبه ویتامین است که در بسیاری از فرآیندهای زیستی بدن شامل تنظیم متابولیسم و انتقال چربی ها به کبد کمک می کند. کولین میزان تجزیه چربی در کبد را افزایش داده و از این طریق به کاهش وزن کمک می کند. کاهش میزان کولین بدن منجر به تجمع چربی در کبد و ایجاد کبد چرب غیر الکلی می شود.

اینوزیتول   Inositol

ترکیبی متعلق به ویتامین های گروه B است که در کنار کولین به افزایش تجزیه چربیها کمک می کند. اینوزیتول مانع از ساختن چربی در کبد می شود.


موارد مصرف:

افزایش سوخت و ساز بدن

کاهش اشتها

کاهش ذخائر چربی

کاهش وزن

مقدار و نحوه مصرف:

نیم ساعت قبل هر وعده غذایی اصلی یک عدد قرص میل شود.

ما را دنبال کنید

lpgptalar3

 

best instagram logo download here 15

 

 

 

ورود پرسنل

worker

تماس با ما

  • گرگان .گرگان پارس.نبش مرداد مرکزی
  • 017-۳۲۳۲۵۷۷۳
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • alarm clock  09:00صبح الی 21:30بعدظهر